Kompleksowa usługa dla Zelmotor

AUTO PRODUCTION TEAM AT WORK

Trilogiq Poland, polski oddział firmy Trilogiq SA, światowego lidera w dziedzinie elastycznych rozwiązań logistycznych służących do wdrażania Lean Manufacturing, sfinalizował kompleksową usługę dla firmy Zelmotor, głównego dostawcy uniwersalnych silników dla firmy Zelmer SA.

Kompleksowość usługi polegała na zamówieniu przez Zelmotor stanowisk montażowych, zbudowanych z systemów aluminiowych i kompozytowych profili GRAPHIT® oraz dodatkowo wdrożeniu usługi Lean Manufacturing polegającej na analizie i optymalnym dostosowaniu nowego wyposażenia w celu osiągnięcia konkretnych korzyści i usprawnień na linii montażowej.

Dzięki zastosowaniu typowego podejścia Lean Manufacturing udało się wyeliminować znaczną część głównych marnotrawstw, przez co przyśpieszyć przepływ, zredukować powierzchnię zajmowaną przez obszar produkcyjny, jak również znacznie poprawić wydajność.

Cieszymy się, że firma Zelmotor zdecydowała się wybrać Trilogiq jako dostawcę zarówno produktu jak i usługi, dzięki której nasz produkt został w odpowiedni sposób wdrożony w zakładzie klienta. Tego rodzaju wsparcie jest niezwykle istotne w pierwszym etapie wdrożenia produktu ponieważ kładzie nacisk na prawidłowe wykorzystanie stacji montażowych od pierwszego momentu ich użycia. Nie tylko implementacja nowego rozwiązania systemowego jakim jest linia kompozytowa GRAPHIT® ale również prawidłowe zaaplikowanie systemu, wykorzystując zasady Lean Manufacturing może zagwarantować osiągnięcie najlepszych rezultatów. Firmy dojrzałe zawsze wybierają taką drogę przy wdrażaniu tego typu projektów, to gwarantuje osiągnięcie sukcesu.

WORKCELL EXAMPLE

Wierzymy, że wielu naszych aktualnych i potencjalnych klientów przykładem Zelmotora skorzysta zarówno z naszych produktów jak i wsparcia „lean” i tym samym przekona się o usprawnieniach jakie może osiągnąć w swoim zakładzie” powiedział Maciej Kranc, Vision Lean Manager, Trilogiq Poland.