Pokonywanie problemów związanych ze zwiększonym obciążeniem pracą

racking1

Ponieważ wraz ze wzrostem obciążenia pracą producenci dokonują ponownej oceny swojej produkcji i łańcucha dostaw, dostawcy rozwiązań logistycznych muszą odpowiedzieć propozycjami wartości i nowymi modelami biznesowymi. Zewnętrzne instalowanie i sekwencjonowanie, zaawansowane zarządzanie zapasami i dostarczanie „just-in-time”, ulepszone automatyczne systemy pobierania i innowacyjne zarządzanie wizualne stają się standardową praktyką, a nie wyjątkiem.

Dobrze zaplanowana i wdrożona logistyka gwarantuje przepływ materiału utrzymujący ciągłość procesu oraz jest elastyczna, ekspansywna i dynamiczna. W przypadku firm produkcyjnych właściwe planowanie logistyki może być prawdziwym utrapieniem. Jednak gdy wszystko idzie dobrze, życie jest piękne i można osiągnąć korzyści. Nawet najlepsze modele są poddawane ekstremalnym próbom, gdy łańcuch dostaw zostaje przerwany rosnącymi cenami paliw, strajkami lub nieprzewidywalnymi zmianami środowiskowymi.

mobile-workunitPodczas gdy rynki stają się bardziej konkurencyjne, możesz osiągnąć cenne korzyści dzięki nowemu podejściu do zarządzania procesem i do logistyki, wyraźnie pokazując potencjalnym klientom, co odróżnia Cię od konkurencji. Przenośniki grawitacyjne, regały ruchome, wózki do zbierania niestandardowych elementów, modułowe stanowiska robocze i regały przepływowe fantastycznie ze sobą współpracują, tworząc system transportu materiałów, który zrobi wrażenie na Twoich potencjalnych klientach.

 

Regały przepływowe służące do przemieszczania produktów między dokami załadunkowymi, pomieszczeniami magazynowymi i miejscem pracy ułatwiają umieszczanie urządzeń na przenośnikach w celu uproszczenia manipulacji na każdym etapie procesu. Materiał można transportować przy niewielkiej obsłudze ręcznej. Stosowanie wózków pozycjonujących i regałów przepływowych może zwiększyć wydajność każdego pracownika, gdy częstotliwość obsługi jest wysoka. Możliwość uszkodzenia cennych materiałów i sprzętu podczas obchodzenia się z ciężkimi i niewygodnymi przedmiotami jest ograniczona, a jakość produktu ulega poprawie. Uszkodzenia i obrażenia spowodowane zmęczeniem operatora mogą zostać zredukowane, a środowisko nie będzie stwarzało zagrożeń i będzie łatwo dostępne.

Jeden z naszych klientów dostosował się do ogromnego wzrostu produkcji, instalując nowe regały typu live storage, korzystając z naszych modułów. Firma obliczyła, że ​​na 1000 metrów kwadratowych potrzeba było 50 nowych półek magazynowych w dwóch konfiguracjach. Modyfikacje istniejących stojaków magazynowych byłyby kosztowne i czasochłonne, ponieważ były one wykorzystywane do wspierania produkcji. Projekt został ukończony w wymagającym czterotygodniowym terminie nałożonym przez klienta.

Nasze rozwiązania można łatwo zintegrować z bieżącymi procesami produkcyjnymi i są one gotowe do użycia zaraz po wdrożeniu. Zostały zaprojektowane z myślą o konkretnym procesie i pomogą Ci zaoszczędzić przestrzeń roboczą, zwiększyć wydajność i chronić cenne części.

Jako nasz klient skorzystasz z zalet naszej globalnej sieci, co pozwoli Ci uzyskać niskie koszty, szybkość i elastyczność. Zwiększyliśmy wiedzę i doświadczenie dzięki międzynarodowym powiązaniom w ramach grupy Trilogiq, koncentrując się na różnorodnym podejściu do inżynierii rozwiązań na całym świecie.