Tradycyjny asortyment elementów stalowych Leantek Classic

LEANTEK

Istotną kwestią w tworzeniu ergonomicznych środowisk pracy jest sprzyjanie efektywności i produktywności przestrzeni roboczej.

Modułowe systemy przenoszenia i przechowywania umożliwiają użytkownikom tworzenie ergonomicznych instalacji, które wymagają mniejszej liczby i krótszych ruchów w celu uzyskania dostępu, pobrania i wymiany podzespołu lub zespołu niż w tradycyjnych środowiskach pracy. Te niewielkie oszczędności przyczyniają się do poprawy wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka związanego z powtarzającą się lub niepotrzebną obsługą.

leantek_classicSystem Leantek Classic to tradycyjny system oparty na stalowych rurkach i złączkach, opracowany przez firmę Trilogiq. Od niemal trzydziestu lat był to wzorzec dla firm produkcyjnych. Chociaż w wielu przypadkach systemy kompozytowe szybko zastępują stal, nadal wspieramy klientów korzystających z systemów stalowych.

Producenci mogą sprostać ogromnemu wzrostowi nakładów prac, instalując nowe regały typu live storage z elementów modułowych, kończąc projekt szybko i bez opóźnień w produkcji.

Modułowe przechowywanie sprzyja obniżeniu całkowitych kosztów eksploatacji, ponieważ komponenty są niedrogie i nadają się do wielokrotnego użytku. Dokonywanie niewielkich zmian w procesie lub działaniu jest łatwe do wdrożenia w dowolnym momencie, dlatego tymczasowe rozwiązania modułowe są również uzasadnione. Komponenty mogą być ponownie wykorzystane po zakończeniu projektu, co oznacza, że początkowa inwestycja nie zostanie utracona po ukończeniu instalacji.

Produkty Leantek doskonale dopasowują się do programów wdrożeniowych lean. Dzięki modułowej strukturze systemu Leantek można natychmiast wprowadzić rozwiązania generowane w wyniku działań Kaizen. Dla wielu największą zaletą jest to, że wszystkie komponenty nadają się do wielokrotnego użytku, bez utraty wytrzymałości i integralności. Wymagana jest mniejsza liczba części zamiennych, a długi okres użytkowania systemu zapewnia doskonały zwrot z inwestycji. W dodatku ten bardzo wytrzymały system pozostaje konkurencyjny cenowo.

Łatwe w montażu złączki. Podczas montażu unikalna konstrukcja blokująca pozwala szybko, łatwo i precyzyjnie ustawić elementy.

Rury z włókna węglowego, anodowanego aluminium lub ze stali nierdzewnej są dostępne w różnych rozmiarach, wykończeniach i kolorach, które można dopasować do indywidualnego wizerunku marki.

Rozwiązania są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta ; dostarczamy kompletną usługę zarządzania projektem w celu ułatwienia procesu od koncepcji po dostawę i instalację.

Pobierz broszurę lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i ofertę.