Uruchomienie GRAPHIT.com oraz rebranding Grupy Trilogiq

URUCHOMIENIE_GRAPHITSYSTEM_REBRANDING

Eric Courtin, Prezes Zarządu oraz Nick Tyler, Dyrektor Generalny, powitali gości firmy Tube and Bracket (TRILOGIQ UK) na dwudniowym wydarzeniu.

URUCHOMIENIE_GRAPHITSYSTEM_REBRANDING_TRILOGIQPOLAND

18 oddziałów Trilogiq z całego świata spotkało się z klientami oraz pracownikami gospodarza, aby być świadkami wielkiej odsłony.

Głównym wydarzeniem 1. dnia, 10 października, była odsłona przez Erica Courtina, Prezesa Zarządu, nowego wirtualnego konfiguratora, który jest rozwijany od października ubiegłego roku. Aplikacja jest głównym elementem nowej strony, gdzie każdy odwiedzający może skonfigurować i kupić rozwiązania TRILOGIQ online. Umożliwia ona klientom wybór spośród standardowych rozwiązań, ustawić szereg opcji, a także zamówić konstrukcję zgodnie ze specyfikacją.

URUCHOMIENIE_GRAPHITSYSTEM_REBRANDING_TRILOGIQPOLAND

Funkcja wyceny online jest już dostępna i w najbliższej przyszłości będzie możliwe zamówienie rozwiązania przez internet, a lista materiałowa wraz z projektem zostanie wysłana prosto ze strony do najbliższego oddziału, gdzie konstrukcja zostanie zmontowana i wysłana.

Aplikacja nie zastąpi naszych pracowników, którzy jak zawsze pozostaną do dyspozycji w celu omówienia projektów, wizyt w zakładach i pracach przy bardziej zaawansowanych i dedykowanych projektach – jest to ciągle najważniejsza forma współpracy z wieloma naszymi klientami.

Możliwe, że stanie się jednak szybkie zamawianie bardzo prostych rozwiązań.

 

URUCHOMIENIE_GRAPHITSYSTEM_REBRANDING_TRILOGIQPOLAND

Liczymy, że klienci polubią nowe rozwiązanie i, że będzie dla nich łatwe w użyciu. Zostało ono dokładnie przetestowane przez grupę użytkowników, którzy potwierdzili jego użyteczność!

Bądź pierwszy i wypróbuj nasz konfigurator przed oficjalnym uruchomieniem www.graphit.com

Aplikacja dostępna jest tylko na komputery PC oraz laptopy i jest zbyt złożona, aby jej używać na mniejszych wyświetlaczach. Można też kupić zaprojektowane rozwiązanie zanim jeszcze aktywujemy funkcję KUP. Po stworzeniu pożądanej konstrukcji skontaktuj się z naszym oddziałem Trilogiq.

Wypróbuj aplikację i prześlij nam swoje wrażenia na: help@graphit.com

Categories:Bez kategorii