Właściwa technologia do ciągłego doskonalenia Kaizen

Właściwa technologia do ciągłego doskonalenia Kaizen

Aby utrzymać ciągłe doskonalenie, systemy muszą ułatwiać szybkie budowanie, wdrażanie i częstą rekonfigurację aplikacji do obsługi i przechowywania materiałów.

Ta technologia ma kluczowe znaczenie dla firm stosujących proces ciągłego doskonalenia Kaizen. Firma TRILOGIQ opracowała technologię modułową w celu dostarczenia rozwiązań na zamówienie, takich jak regały typu Kanban/FIFO live storage i wózki w wielu gałęziach przemysłu.

Nasza szeroka gama rur ze stali nierdzewnej, aluminium, powlekanych tworzywem sztucznym oraz bardzo lekkich rur z włókna węglowego zapewnia wszechstronność i możliwość dostosowania do wszystkich rodzajów zastosowań.

Złączki Graphit (kompozytowe) lub Leantek (stalowe) umożliwiają projektowanie i budowę regałów i konstrukcji dostępnych na zamówienie, które nie są dostępne „z półki”.  Wersję  ESD można także stosować w miejscach wrażliwych na ładunki elektrostatyczne.

Dostępna jest szeroka gama zarówno kółek montowanych „w rurę”, jak i montowanych na płytkę, do projektowania mobilnych regałów i wózków.

Różne wielkości kółek są wykorzystywane do dostosowania do konkretnych obciążeń. Opony twarde lub pneumatyczne mogą być dostosowane do konkretnych warunków pracy.

Caterpiller-15901 Stage 5+6 Kitting Trolley-FListwy rolkowe o dużej wytrzymałości połączone z pełną gamą złączek adaptacyjnych uzupełniają system, umożliwiając projektowanie regałów typu live storage z zarządzaniem zapasami wg zasady „FIFO”.

Dostępnych jest wiele integralnych prowadnic, aby zapewnić dokładne oddzielanie zapasów i identyfikację na torach pobierania.

Nasz system modułowy umożliwia szybkie wdrożenie i rekonfigurację. Nowe lub tymczasowe aplikacje można szybko i łatwo dostosować, aby sprostać wymagającym zmianom procesu. Oznacza to, że całkowite koszty wdrożenia i posiadania są mniejsze, ponieważ wszystkie elementy mogą być ponownie wykorzystane do nowych zastosowań.

Budujemy stanowiska robocze i liniowe składy materiałowe dokładnie dopasowane do wymaganego rozmiaru, oszczędzając klientom znaczną ilość powierzchni produkcyjnej. Może to oferować wiele korzyści, w tym miejsce na inne zadania i procesy. Zwiększona produktywność pozwala na szybki zwrot z inwestycji.

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje wyjątkowe wymagania. Nasz zespół wie, jak zapewnić rozwiązania redukujące ilość odpadów i oszczędzające przestrzeń, które mogą być zbudowane w naszej fabryce, a następnie dostarczone i zamontowane w ciągu kilku dni, przy minimalnym zakłóceniu procesów produkcyjnych.